Urudnienia w ruchu w ramach wyścigu kolarskiego

Policjanci podczas trwania wyścigu będą pełnić służbę na trasie wyścigu (na skrzyżowaniach i rozwidleniach dróg), gdzie wymagana będzie regulacja ruchu lub jego wstrzymanie na czas przejazdu peletonu kolarskiego.

29 kwietnia 2012 roku

I etap wyścigu rozpocznie się o godzinie 15:00 wyścig na trasie Kluczbork ? Biadacz ? Kozłowice ( powiat oleski).

Start wyścigu rozpocznie się w Kluczborku, ul. Rynek ? ul. Plac Niepodległości- DK nr 45- -Ligota Zamecka – Ligota Górna ? Biadacz ??Kozłowice ? Skrońsko- Więckowice ? Pawłowice ? Kozłowice ( pętla 5 razy). Zakończenie tego etapu przewiduje się na godzinę 17:15.

30 kwietnia 2012 roku.

II etap wyścigu ( jazda indywidualna na czas na dystansie 10 km) rozpocznie się o godzinie 9:00 na trasie Ligota Górna, za obwodnicą w kierunku miejscowości Gorzów Śląski ? Biadacz ( i z powrotem).

Ten etap zostanie rozegrany przy ruchu zamkniętym. Zamkniecie ruchu nastąpi o godzinie 8:30 do godziny 11-tej. Nastąpi zmiana organizacji ruchu tj. objazd w kierunku Sieradza i Radomska przez Bąków. W Biadaczu objazd do Kluczborka przez Bąków ? drogą krajową nr 11- Ligota Górna.

III etap – 30 kwietnia start o godzinie 15:00

Ten etap wyścigu rozpocznie się w miejscowości Byczyna, ul. Rynek ? ul. Stawowa ? miejscowość Jaśkowice – DK-11 ? Byczyna, ul. Poznańska – ul. Basztowa – ul. Wałowa ( 3 pętle). Po trzecim okrążeniu peleton uda się w kierunku miejscowości Polanowice ? Jakubowice- Bruny – Krzywiczyny ? Wołczyn, ul. Rynek – Skałągi – Jakubowice (2 pętle). Zakończenie tego etapu nastąpi około godziny 17 :15.

1 maja 2012 rok

IV etap wyścigu rozpocznie się wtorek (1 maja 2012 roku) o godzinie 10:00 i rozegrany zostanie na trasie Kluczbork ? Kluczbork.

Start wyścigu w Kluczborku, ul. Rynek ? ul. Pl Niepodległości ? ul. Jagiellońska- ul. Moniuszki – ul. Grunwaldzka ? ul. Waryńskiego- ul. Byczyńska- ul. Wołczyńska ? następnie peleton uda się w kierunku miejscowości Ligota Dolna ? Krasków ? początek pierwszej pętli na odcinku Krasków ? Bogacica – Borkowice ? Krasków. Następnie po przejechaniu 7-go okrążenia powrót do Kluczborka przez Ligotę Dolną ? Kluczbork, ul. Wołczyńska – ul. Mickiewicza ? ul. Rynek w Kluczborku (meta wyścigu). Zakończenie XXXIX Wyścigu Kolarskiego Juniorów Młodszych przewiduje się na godzinę 13:00.

Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku zwraca się z prośbą do kierujących o nieparkowanie pojazdów w poszczególnych etapach wyścigu na:

29 kwietnia w godzinach 13:00 ? 15:00 w Kluczborku, ul. Rynek (parking od strony północnej w Rynku) oraz na ulicy Zamkowej.

30 kwietnia w godzinach 13:00 -15:00 w Byczynie ,ul. 3-Maja, ul. Rynek, ul. Chopina oraz w miejscowości Wołczyn parking na ulicy Rynek.

1 maja w godzinach 8:00 ? 13:00 w Kluczborku na ul. Mickiewicza- Ściegiennego- Rynek -Zamkowa oraz północna część parkingu na ulicy Rynek.

– >> Zobacz szczegółowy plan wyścigu
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.