W 2010 roku ciężko o długie weekendy

W 2010 roku, patrząc na kalendarz, ciężko będzie o długi weekend. Pierwsze wolne czeka nas dopiero w Święta Wielkanocne tj. 4 i 5 kwietnia. Święto Pracy (1 maja) w tym roku wypada w sobotę, dlatego zgodnie z obowiązującym prawem pracodawca musi nam dać dodatkowo jeden dzień wolnego. Święto Konstytucji wypada w poniedziałek, dlatego niektórzy w tym czasie mogą mieć 4 dni wolnego.

Boże Ciało wypada w czwartek 3 czerwca. Wszystkich Świętych z kolei 1 listopada w poniedziałek. Święto Niepodległości wypada w czwartek 11 listopada, a kto weźmie piątek wolny to będzie miał 4 dni wolnego.

Na koniec roku Święta Bożego Narodzenia również nas nie rozpieszczą. Wigilia 24 grudnia wypada w piątek, dlatego 1 i 2 dzień świąt będzie w sobotę i niedzielę.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.