W czwartek na Rynku pikieta „Nie dla ACTA w Kluczborku”

W czwartek o godzinie 18:00 na Rynku w Kluczborku odbędzie się pikieta „Nie dla ACTA w Kluczborku”. Mieszkańcy mają protestować przeciw zapisom ACTA, które mają według wielu osób i ekspertów cenzurować internet i ograniczać wolność słowa. Do podpisania dokumentów przez Polskę ma dojść w czwartek.

Protesty odbywają się w wielu miastach kraju. Najgoręcej było w Kielcach. Po zakończeniu pikiety mieszkańcy nie rozeszli się do domów. Doszło do zamieszek i zatrzymań. We Wrocławiu demonstrowało 5 tysięcy, a w Krakowie około 15 tysięcy.
Jest 5 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Abecadło

  Gieniek.
  Chociażby po to żeby pokazać Parlamentowi Europejskiemu że nie chcemy tego czegoś… ACTA została podpisana,ale to jeszcze musi przejsć przez PE.

 2. 48x48
  ANTYACTA

  Prezesie Bula nadchodzi twoj czas w MKS-e Kluczbork,to poczatek konca PO i twoj,to tylko kwestia czasu.Ludzie wychodza na ulice,a to oznacza,ze bedzie rewolucja.Odejdz zanim poznasz smak gniewu ludzi pracy!!!!!!Jestes marnym politykiem,karierowiczem!!!!Taczki juz czekaja!!!!

 3. 48x48
  ANTYACTA

  Polacy!!!!!Trzeba usunac zydow z polskiego rzadu,ktorzy pozmieniali sobie nazwiska na polskie!!!Te osoby dzialaja na szkode panstwa polskiego i czynia nas prawdziwych polakow niewolnikami!!Wpiszcie sobie w google(lista zakonspirowanych zydow)zobaczycie kto kim jest i wam szczeki opadna jak to przeczytacie kto nami polakami rzadzi!!!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz