W czwartek otwarcie dyskontu Czerwona Torebka

Dyskont Czerwona Torebka w Bydgoszczy

W czwartek 9 października o godzinie 9:00 zaplanowano oficjalne otwarcie dyskontu Czerwona Torebka, który znajduje się na ulicy Jagiellońskiej w Kluczborku. To pierwszy sklep w województwie opolskim.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na godzinę 9:00, ale już od następnego dnia klienci będą mogli zrobić zakupy w Dyskoncie Czerwona Torebka w standardowych godzinach od 7:00 do 21:00 – tłumaczy Maciej Bartosik z biura prasowego.

W ofercie sklepu znajdą się produkty wysokiej jakości, znanych marek,
w tym m.in. artykuły spożywcze, napoje, alkohole, artykuły przemysłowe, chemia gospodarcza i kosmetyki, produkty paramedyczne, a także świeże pieczywo, owoce, warzywa, mięso oraz mrożonki. Za zakupy zapłacić będzie można gotówką lub kartą płatniczą.

Z okazji otwarcia sklepu dla pierwszych klientów przygotowano szereg atrakcji. W zamian za paragony hostessy będą rozdawać pamiątkowe upominki. Dodatkowo na uczestników będzie czekał poczęstunek, liczne promocje oraz konkursy i muzyka na żywo.

Dyskont Czerwona Torebka to projekt handlowy spółki Czerwona Torebka. Pierwsze sklepy zostały otwarte pod koniec ubiegłego roku. Obecnie na terenie kraju działa już 19 dyskontów, m.in. w Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie, Gorzowie Wielkopolskim czy Poznaniu. Sklep w Kluczborku będzie pierwszym obiektem należącym do sieci działającym w województwie opolskim.

Info: Biuro prasowe
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.