W niedzielę Wszystkich Świętych. Wsiadaj za kierownicę tylko trzeźwy

W niedzielę Wszystkich Zmarłych. W tym roku święto wypada w niedzielę, ale to nie oznacza, że nie będzie nasilenia samochodów i pieszych w rejonach cmentarza.

W Kluczborku tradycyjnie jak przed rokiem policja w ramach akcji „Znicz” będzie miała za zadanie m.in. zapewnienie płynności i bezpieczeństwa ruchu w rejonie cmentarzy, na drogach dojazdowych do nich oraz głównych ciągach komunikacyjnych kraju, eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierujących i pieszych zakłócających porządek publiczny.

Komenda Powiatowa w Kluczborku podała do informacji, że w pobliżu cmentarza, czyli przy ulicy Opolskiej, dojdzie do zmiany organizacji ruchu. Będzie polegać na wprowadzeniu zakazu zatrzymywania się na ulicy Opolskiej, Drzymały i Strzeleckiej.

Przypominamy wszystkim o stosowaniu się do poleceń policjantów kierujących ruchem. Ich decyzje są ważniejsze od znaków drogowych.

Pamiętajmy o ważnej zasadzie, za kierownicą wsiadaj trzeźwy.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.