W sobotę IV Kluczborski Maraton rowerowy „O Beczułkę miodu”

W dniu 13 lipca 2013 w Kluczborku odbędzie się IV Kluczborski Maraton Rowerowy „O Beczułkę Miodu” zaliczany do cyklu Pucharu Polski w maratonach szosowych.

Głównym organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Rowerowe CYKLISTA Kluczbork. Współorganizatorami są Urząd Miasta Kluczborka oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kluczborku.

Uczestnicy mają do wyboru jeden z trzech dystansów tj. mini 85 km, mega 165km i giga 240 km. Trasa prowadzi przez powiat kluczborski, oleski, a także wieruszowski (woj. łódzkie).

Wszelkie niezbędne informacje odnośnie maratonu można znaleźć na naszej stronie http://cyklista.org.pl Tam dostępny jest komunikat techniczny, regulamin pucharu polski, link do zapisów i trasy maratonu. W tym roku spodziewamy się udziału 350-400 uczestników z całej polski.
Jest 4 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  kasia

  Jaką beczułke miodu? Nikt z branży pszczelarskiej nie jest sponsorem. Chyba, że to tylko nazwa, chyba, że beczułka miodu będzie kupiona w markecie ….

 2. 48x48
  Respo

  Nie musi być sponsor żeby była beczka miodu, ale faktem jest, że to też nazwa maratonu wzięta z historii miasta. A beczki dębowe zamówione specjalnie na tą okazję wypełnione najprawdziwszym miodem pitnym.
  Drogi „Czytelniku” 70 zł wpisowe i w tym jest ubezpieczenie, a to że w 10-cio osobowych grupkach i przy otwartym ruchu jest to spowodowane ogólnym regulaminem pucharu polski w AMATORSKICH maratonach szosowych. Jak chcesz już coś wielce pisać i wypowiadać się na tematy, które są Ci obce to przynajmniej się trochę zapoznaj z ogólnymi informacjami dlaczego jest tak, a nie inaczej… Wszyscy uczestnicy się na to godzą startując, ale „Czytelnik” ma oto problem…Pozdrawiam

 3. 48x48
  seniu

  Super maraton, super zabawa mimo niesprzyjającej pogody. Zamiast ciągle narzekać cieszmy się z tego, że w Naszym mieście coś się dzieje. Oby więcej takich wyścigów i zawodów w tej czy innych dyscyplinach!!


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz