Włamywali się do samochodów

Kluczborscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o włamania do samochodów na terenie miasta. 29-letnia kobieta i 33-letni mężczyzna przyznali się do zarzucanych im czynów. Grozi im do 10 lat więzienia.

25 września podczas patrolu w rejonie ul. Mickiewicza w Kluczborku policjanci zauważyli dwóch szarpiących się mężczyzn. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Po rozdzieleniu mężczyzn, policjanci ustalili powód szarpaniny.

Jak się okazało, jeden z mężczyzn 33-letni mieszkaniec Katowic kilka minut wcześniej włamał się do samochodu zaparkowanego na targowisku w Kluczborku. Z pojazdu zabrał odzież wycenioną na ponad 1 500 złotych. Policjanci odzyskali cały skradziony towar. Mężczyźnie we włamaniu miała pomagać 29-letnia mieszkanka Kluczborka.

Obie osoby podejrzane o kradzież z włamaniem trafiły do policyjnego aresztu. Policjanci zebrali materiał dowodowy pozwalający na przedstawienie zatrzymanym zarzutów w sprawie tego oraz dwóch innych włamań do samochodów. Grozi im teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.