Wojciech Sitnik wygrał konkurs gry na zestawie perkusujnym

Pochodzący z Bąkowa k. Kluczborka Wojciech Sitnik wygrał konkurs gry na zestawie perkusyjnym MAPEX DRUMMER OF TOMORROW. Finał odbył się w poprzednią sobotę w Opolu w ramach XX Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego DRUM FEST.

W ścisłym finale 15 konkurentów z całej Polski. W nagrodę otrzymał zestaw perkusyjny MAPEX. Jako jedyny przedstawiciel Polski będzie reprezentował nasz kraj w konkursie na poziomie europejskim, który odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Muzycznych Musikmesse we Frankfurcie.

Wojciech Sitnik to absolwent Zespołu Szkół Licealno-Technicznych w Kluczborku, a obecnie student Politechniki Wrocławskiej. Od wielu lat osiąga duże sukcesy na scenie muzycznej: wyróżnienie w VI konkursie gry na zestawie perkusyjnym oraz werblu Drum Battle Legnica 2010, II miejsce w konkursie AVANT DRUM BATTLE Poznań 2011. Ocena celująca z instrumentu wiodącego dla ucznia Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie. Na stałe gra w zespołach: Stolica Reggae, B29 i Bez Nazwy i Dżamejka.
Jest 2 komentarze

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz