Wpuszczono wodę do parku, aby ratować ulicę Strzelecką i Słoneczną

W najnowszym komunikacie z godziny 12:30 dowiadujemy się m.in. że podjęto decyzję o wpuszczeniu wody z rzeki Stobrawy do Parku Miejskiego obok skateparku w celu ratowania ulicy Strzeleckiej i Słonecznej. Ujęcie wody dostarczające wodę dla miasta zostało odcięte. SANEPID pobrał próbki w celu zbadania czy ujęcie nie zostało skażone. Nie ma zagrożenia przerw w dostawie wody – czytamy w najnowszym komunikacie Urzędu Miejskiego.

Nadal poważna sytuacja jest na ul. Poniatowskiego, jednak stan wody się zatrzymał i może powoli opadać. Ulica Bema została zamknięta. Dodatkowa woda zostanie napuszczona do stawu w Bąkowie

Sytuacja w Krężel Bogacica ustabilizowana. Zamknięta jest droga powiatowa 13/24 Smardy – Dębiniec, od skrzyżowania DK 42 do skrzyżowania z drogą na Krężel

W Krzywiźnie sytuacja jest wciąż poważna ale pod kontrolą, służby nadal monitorują stan wody i prowadzą akcję zabezpieczającą.

Nie ma zagrożeń wyłączeń prądu.

Stobrawa przy ulicy Strzeleckiej / Fot. Piotr Mazurczak
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.