I ETAP – XLI Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej 2014

Plakat wyscig kolarski 2014

I ETAP – XLI Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Młodszych Po Ziemi Kluczborskiej i Oleskiej 2014

W tym roku młodzi kolarze ścigać się będą w trzy dni. Zmagania rozpoczną się w czwartek 1 maja, a zakończą w sobotę 3 maja. Wyścig podzielony na 4 etapy rozegrany zostanie na szosach powiatu kluczborskiego i oleskiego. Łączna długość wyścigu 247 km.

ETAP I 01.05.2014 KLUCZBORK – KOZŁOWICE 84 km

Start ostry z rynku w KLUCZBORKU o godz. 15.00.

Etap trudny rozgrywany na pętli długości 14 km. Od startu na 14 km wjeżdżamy w pętlę, którą pokonujemy pięciokrotnie.

Po drodze 4 lotne premie: na 28, 42, 56 i 70 km zlokalizowane w Kozłowicach ul. Gorzowska (sklep spożywczy Panek), 5 premii górskich w Kozłowicach na 15, 29, 43 i 70 km.

Meta około godz. 17:00 w Kozłowicach na ul. Gorzowska (sklep spożywczy Panek).

Start z rynku w Kluczborku – Ligota Zamecka – Bogdańczowice – Biadacz- Kozłowice /rozpoczęcie pętli 5x/  Skrońsko – Więckowice – Pawłowice – Kozłowice przyjazd na metę godz. 17.00.

Zabezpieczenie przebiegu trasy wyścigu stanowić będzie 21 osób regulujących ruchem złożonych z funkcjonariuszy Straży Miejskiej oraz Policji. Służbę porządkową stanowić będą 54 osoby z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz pracownicy Urzędu Miejskiego i Ośrodka Sportu i Rekreacji.

– >> Zobacz opis i mapki wszystkich etapów

Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku zwraca się z prośbą do kierujących o nieparkowanie pojazdów w poszczególnych etapach wyścigu na:

1 maja w godzinach 13:00 – 19:00 w Kluczborku, ul. Rynek – parking oraz na ulicy Zamkowej. W tym dniu będzie zamknięty wjazd na ul. Ściegiennego i Rynek. Objazd będzie prowadził- ul. Grunwaldzką, ul. Moniuszki i ul. Jagiellońską.

2 maja w godzinach 08:00 – 12:00 w Byczynie, ul. 3-Maja, ul. Rynek, ul. Chopina oraz w miejscowości Wołczyn parking na ulicy Rynek.

3 maja w godzinach 06:00 – 13:00 w Kluczborku, na ul. Byczyńska od skrzyżowania  z ul. Waryńskiego do ul. Mickiewicza oraz  Mickiewicza- Ściegiennego- Rynek –Zamkowa,  parking na ulicy Rynek.

ETAP I MAPA

Plakat wyscig kolarski 2014Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.