Z miłości podpalił swój samochód

38-letni mieszkaniec Kluczborka spalił swój samochód. Chciał pokazać swojej konkubinie, że rzeczy materialne nie maja dla niego znaczenia. Mężczyzna był nietrzeźwy.

28 marca tuż po północy oficer dyżurny kluczborskiej policji został telefonicznie powiadomiony, że na ulicy Grunwaldzkiej pali się samochód. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili , że spalony został samochód m-ki VW Polo.

Jak wstępnie ustalono podpalenia dokonał sam 38-letni właściciel auta. Przyczyną miała być kłótnia pomiędzy nim, a jego konkubiną. Podpalając samochód chciał pokazać swojej konkubinie, iż rzeczy materialne nie mają dla niego większego znaczenia, a z miłości dla niej jest w stanie zrobić ?prawie wszystko?.

Mężczyzna podczas interwencji znajdował się po spożyciu alkoholu. Badanie alkomatem wykazało 0,80 promila. Policjanci sprawdzają czy mężczyzna swoim zachowaniem nie sprowadził niebezpieczeństwa utraty życia lub zdrowia innych osób.

Fot, info Komenda Powiatowa Policji w Kluczborku
Jest 4 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    Jagoda

    A ja uważam, że to choroba i tu nie ma powodu do śmiania :/
    Facet stanowi zagrożenie dla całego ludu, bo co będzie jak z miłości przyjdzie mu do głowy pozbyć się wszystkich aby mieć swoją ukochaną tylko dla siebie? heh


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz