Zatrzymany z marihuaną na przerwie między lekcjami

Kluczborscy policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Kluczborka, który posiadał przy sobie marihuanę. Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

We wtorek 4 grudnia o godzinie 11:00 podczas przerwy międzylekcyjnej w rejonie jednej z kluczborskich szkół policjanci wylegitymowali dwóch młodych mężczyzn. Podczas czynności policjanci u 18-letniego mieszkańca Kluczborka zabezpieczyli woreczek strunowy z suszem roślinnym koloru zielonego oraz szklaną lufkę.

W związku z podejrzeniem, że ujawniona substancja może być narkotykiem policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Kluczborka. Zabezpieczony susz został poddany badaniu, które wykazało, że mamy do czynienia z marihuaną. Ujawniony susz roślinny w toku prowadzonego postępowania zostanie poddany szczegółowym badaniom laboratoryjnym.

Mężczyzna usłyszał już zarzut posiadania środka odurzającego. Grozi mu zgodnie z ustawą nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Aneta Czekaj / KPP KluczborkNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.