Zatrzymany za niszczenie lusterek

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie podejrzanemu o uszkodzenie zaparkowanych na jednej z kluczborskich ulic samochodów. 28-latkowi przeszkadzały zewnętrzne lusterka w pojazdach. Zatrzymany noc spędził w policyjnym areszcie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed Sądem.

W nocy z 7/8 grudnia tuż po godzinie 3:30 kluczborscy policjanci na ul. Grunwaldzkiej w Kluczborku wylegitymowali  głośno zachowującą się grupę młodych osób. Jak ustalili policjanci jeden z młodych mężczyzn to sprawca zniszczenia dwóch zewnętrznych lusterek w zaparkowanych na ulicy Grunwaldzkiej samochodach osobowych. Mężczyźnie przeszkadzały lusterka w vw golf oraz vw sharan.

28-letni mieszkaniec Kluczborka w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Jego badanie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Po wytrzeźwieniu 28-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia, do którego się przyznał. Za przestępstwo zniszczenia mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: Aneta Czekaj / KPP Kluczbork
Jest 4 komentarze

Dodaj swój
  1. 48x48
    kominiarz

    Niedawno w Wołczynie była podobna sytuacja.”Ktoś” uszkodził lusterka w 10 samochodach zaparkowanych przy ul. Karola Miarki.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz