Zatrzymany za włamanie

Policjanci ustalili i zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który włamał się do altany letniskowej. Wartość skradzionego mienia została oszacowana na kwotę 1500 złotych. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do 10 lat.

Policjanci z Posterunku Policji w Byczynie ustalili i zatrzymali 20-letniego mieszkańca powiatu kluczborskiego. W okresie od 3 do 7 czerwca mężczyzna włamał się do altany letniskowej nad zalewem Brzózki w Byczynie, skąd ukradł agregat prądotwórczy, pompę do wody i butlę gazową. Wartość skradzionego mienia została wyceniona przez właściciela na 1500 zł. Policjanci odzyskali skradzione mienie, które wróciło już do właściciela.

20-letni mężczyzna 9 czerwca usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał. Kodeks karny przewiduje za ten czyn karę nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Info: KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.