Zatrzymany za włamanie do sklepu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do sklepu na terenie miasta. 26 ? latek ukradł m. in. artykuły spożywcze i papierosy o wartości przekraczającej 700 zł. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku stycznia kluczborscy policjanci przyjęli zawiadomienie o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie miasta. Nieznany wówczas sprawca po wybiciu szyby wystawowej, zabrał ze sklepu artykuły spożywcze i papierosy warte ponad 700 zł.

Policjanci wykonali szereg czynności, by jak najszybciej ustalić sprawcę lub sprawców tego włamania. Przeprowadzone działania doprowadziły do zatrzymania mieszkańca Kluczborka podejrzewanego o to przestępstwo.

26- latek usłyszał już zarzut włamania do którego się przyznał. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP Kluczbork
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.