Zatrzymany za włamanie do sklepu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kluczborku ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do sklepu na terenie miasta. 26 ? latek ukradł m. in. artykuły spożywcze i papierosy o wartości przekraczającej 700 zł. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Na początku stycznia kluczborscy policjanci przyjęli zawiadomienie o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie miasta. Nieznany wówczas sprawca po wybiciu szyby wystawowej, zabrał ze sklepu artykuły spożywcze i papierosy warte ponad 700 zł.

Policjanci wykonali szereg czynności, by jak najszybciej ustalić sprawcę lub sprawców tego włamania. Przeprowadzone działania doprowadziły do zatrzymania mieszkańca Kluczborka podejrzewanego o to przestępstwo.

26- latek usłyszał już zarzut włamania do którego się przyznał. Grozi mu teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

KPP KluczborkNie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.