Zderzenie czołowe pod Byczyną

W czwartek około godziny 16:00 na trasie Gołkowice – Kostów, niedaleko Byczyny doszło do czołowego zderzenia z udziałem trzech samochodów. Ford Focus najprawdopodobniej na łuku drogi zjechał na przeciwny pas, gdzie zderzył się ze Skodą Fabią. Później siłą rozpędu wpadł jeszcze na kolejny samochód marki Renault Kangoo.

W wyniku wypadku ucierpiały dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala. Siła uderzenia była tak duża, że silnik forda leżał kilkanaście metrów od samochodu.

Kamilo / www.ratownictwo.opole.pl
Jest 3 komentarze

Dodaj swój
 1. 48x48
  Jagoda

  Za każdym razem gdy słyszę wyjące syreny karetki pogotowia, straży pożarnej przechodzą mnie ciary. Zawsze wtedy zastanawiam się czy ktoś z moich bliskich nie wybrał się czasami w podróż w tamtym kierunku. Kurczę przeraża mnie myśl, że tak wiele wypadków kończy się tragedią a wszystko przez brak wyobraźni, nie znam dokładnych przyczyn tego wypadku ale nie trudno się domyślić. Ślisko, warunki niezbyt korzystne ale jak widać są osoby, którym to nie przeszkadza i mimo fatalnej pogody prują ile fabryka dała. Pytanie, po co? Życie nie miłe, to na pewno znajdzie się inny sposób na jego zakończenie. Bo przeważnie kończy się tak, że najbardziej poszkodowane sa osoby, który stosowały się do przepisów… To niewiarygodne, też jestem kierowcą i zapewniam, że nie trąbią za mną, nie jestem wyprzedzana przez każde auto ale stosuje sie do znaków, uwzględniam warunki pogodowe a także mam na uwadze idiotów, którzy jeżdżą bezmyślnie a niestety coraz więcej ich wśród nas :/

 2. 48x48
  sako

  Pewnie jakiś przedstawiciel handlowy wyprzedzał na łuku. Często tam jeżdżę i wyprzedzają mnie tacy debile bez wyobraźni. Widoczność żadna.

 3. 48x48
  Majol

  Całkowicie się z Tobą zgadzam Jagoda, mam to samo słysząć dźwięk karetki zawsze ogarniają mnie czarne myśli. Pamiętajcie: lepiej 5 minut za późno, niż 30 lat za wcześnie.


Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz