Zima wraz z Nowym Rokiem. Lodowisko na drogach

Wraz z Nowym Rokiem pogorszyła się pogoda w naszym powiecie. Zrobiło się biało, a do tego na drogach jest bardzo ślisko. Pod śniegiem w wielu miejscach znajduje się lód. To przez sylwestrowy deszcz, który potem po przypływie niżu znad Ukrainy zamienił się w śnieg.

W sobotę 2 stycznia w ciągu dnia utrzymywała się temperatura minimalnie poniżej zera. W nocy jednak jest parę kresek poniżej zera, do tego od paru godzin sypie śnieg. To powoduje, że na drogach jest po raz kolejny bardzo ślisko, a wręcz najgorzej tej zimy.

Najgorzej tradycyjnie jest na drogach dojazdowych do pobliskich wiosek. Tam podłoże jest całkowicie oblodzone. W Kluczborku najlepiej jest na głównych ulicach, ale i tak niebezpiecznie.
Nie ma komentarzy

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.