Znane są zespoły, które wystąpią w ramach Kluczborskiej Sceny Muzycznej

Podczas tegorocznej Kluczborskiej Sceny Muzycznej planowanej w ramach Dni Kluczborka 2015 wystąpią dwa zespoły: Oczy oraz To Co Słyszysz. Do udziału w głosowaniu zgłosiły się dwa zespoły i to one bez uruchamiania sondy zaprezentują się najwspanialszej kluczborskiej publiczności.

Zespół: OCZY

Zespół muzyczny „Oczy”, jest grupą przyjaciół z Kluczborka i pobliskich miejscowości. Kapela działa stosunkowo od niedawna, gdyż nowy skład został reaktywowany w kwietniu 2014 r. Swój pierwszy poważniejszy debiutancki koncert zagrali  na  imprezie „ Dni Wołczyna”. Kapela „Oczy” gra melodyjnego rocka z mocniejszym uderzeniem. W repertuarze zespołu znajdują się w większości własne kompozycje, ale także nie zabraknie zagranych we własnej aranżacji utworów kultowych zespołów takich jak: Black Sabbath, Deep Purple, TSA, Republiki, a nawet muzyki z filmu „ The Last of the Mohicans”. Obecnie grupa przygotowuje się do nagrania swojej pierwszej płyty zawierającej 13 własnych kompozycji. W najbliższym czasie, planuje promować swoją muzyczną twórczość wśród licznych koncertów. Zgłoszenie do udziału w koncercie organizowanym na Dni Kluczborka, jest chęcią zaprezentowania się szerszej grupie odbiorców.

Zespół: To Co Słyszysz
Jest 1 komentarz

Dodaj swój

Zabrania się podczas komentowania naruszania dóbr osobistych i norm społecznych. Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia lub edycji komentarzy bez przyczyny.

Treść komentarza jest własnością twórcy i tylko on jest za nie odpowiedzialny. Redakcja serwisu nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy.

Niniejszyn pisząc komentarz zgadzasz się z tymi warunkami.

Dodaj nowy komentarz